Letní Grill party v Advivum

Jako každý rok se u nás na nenucenou a uvolněnou garden party zastaví postupně několik ikon české gastronomické scény. A nebudou jen mluvit, jako tomu činí jiní v televizních show, ale rovnou Vám své kuchařské umění předvedou, aby to byl zážitek se vším všudy. Ke každé grilovací párty je připraven tematický balíček vína v akci „Vypij, co můžeš“.

Hvězdné léto na grilu 2024

Zveme vás na 5 letošních akcí v zahradě Wine baru Advivum. Navštíví nás ikony české gastronomické scény, které předvedou své kuchařské umění.

20.6.2024

Chef Martin Makovička z Restaurace Vallmo a vinař Laurent Miquel

11. 7.2024

Chef Tomáš Levý z Restaurace Vejmrda

25. 7.2024

Chef Karel Caldr z Restaurace CJ26

8. 8.2024

Chef Mirek Kalina z Restaurace HQ PIPI Gril

22.8.2024

Chef Khanh z Restaurace Taro

Těšit se můžete na:

*Menu a konkrétní výběr vín pro Vás připravujeme.

20.6.2024 od 17:00

Restaurace Vallmo a vinař Laurent Miquel

Chef Martin Makovička

Přijďte s námi zahájit letní sezónu na Opening party v Advivum za osobní účasti vinaře Laurenta Miquela a šéfkuchaře Martina Makovičky, který vám představí své moderní pojetí české tradice.

*Menu a konkrétní výběr vín pro Vás připravujeme.

11.7.2024 od 17:00

Restaurace Vejmrda

Chef Tomáš Levý

Lehký a osvěžující severský vítr přinese druhá čtvrteční garden party v Advivum, která se ponese v duchu podkrkonošské gastronomické pohádky. Tu si pro nás připraví šéfkuchař Tomáš Levý z restaurace Vejmrda.

*Menu a konkrétní výběr vín pro Vás připravujeme.

25.7.2024 od 17:00

Restaurace CJ26

Chef Karel Caldr

Na gril plný středomořských chutí se můžete těšit na naší třetí grillparty v zahradě Advivum. Rozpálí ho u nás šéfkuchař Karel Caldr z restaurace CJ26, jehož mistrovské znalosti a vášeň pro gastronomii přenesou vaše chuťové buňky přímo do slunných uliček italských vesniček či pod stíny starých olivovníků na pobřeží Středozemního moře.

*Menu a konkrétní výběr vín pro Vás připravujeme.

8.8.2024 od 17:00

HQ PIPI Gril

Chef Mirek Kalina

Na naší čtvrté grill party, kterou nás provede šéfkuchař Mirek Kalina s tématem "High Quality grilovaná porchetta i vše okolo ní", zažijete lahodnou porchettu připravenou s pečlivostí, doplněnou o další lahůdky a překvapení na grilu. Nechte se unést do světa výjimečných chutí a příjemné atmosféry naší zahrady.

*Menu a konkrétní výběr vín pro Vás připravujeme.

22.8.2024 od 17:00

Restaurace Taro

Chef Khanh

Letní grilovací sezóna v Advivum vyvrcholí na naší poslední letošní grillparty, kterou nás provede šéfkuchař Khanh z restaurace Taro. Těšit se můžete na grilování v rytmu orientu, kde každý sousto ožije exotickými kořeny a lahůdkami z dalekého východu.

Uplynulé grillparty: